Dámske čižmy chelsea v jesenných štylizáciách

Jesenné štylizácie sú šancou využiť rôzne kúsky oblečenia a látok. Obľúbená je kombinácia teplých a jemnejších vrstiev. Existuje však prvok, ktorý bude pasovať v každej jesennej štylizácii. Bude to vyzerať efektívne a zároveň poskytne teplo a pohodlie. Sú to čižmy chelsea. Ako ich využiť v jesenných štylizáciách?

Čierne čižmy, teda total black look a nie len to

Mnoho žien miluje čiernu farbu. Niektore ju milujú do takej miery, že ju radi nosia ako dominantnú alebo jedinú farbu v štylizácii. Povinným prvkom šatníka každej ženy by preto mali byť čierne dámske členkové čižmy. Môžu doplniť tzv. total black look, to znamená výber iba čiernych častí oblečenia. Budú tiež užitočné ako základ pre ďalšie štylizácie. Budú vyzerať dobre s odevmi akejkoľvek farby.

Môžu byť kombinované s tradičnými džínsami, ale aj s dlhým, objemným svetrom, ktorý hrá rolu šiat. Pokiaľ ide o povrchovú úpravu topánok, môžete sa rozhodnúť pre semiš, ktorý vyzerá dobre, ale udržiavať ho čistý je niekedy zložitejšie. Hladké čižmy chelsea vyrobené z kože budú lepším riešením pre zamračené, daždivé dni.

Výrazný prvok štylizácie

Čižmy chelsea nemusia byť základom štylizácii môžu byť doplnkom k iným odevom. Tento typ obuvi je dokonalý ako najdôležitejší prvok štylizácii. Ako dosiahnuť tento efekt? Musíte si len zvoliť pútavé čižmy chelsea, ktoré vyniknú. V tejto úlohe budú skvelé topánky s neobvyklými, zaujímavými vzormi, ako sú zebry alebo leopardie škvrny. Iným, ďalším nápadom je výber čižiem chelsea, ktoré budú mať jednotný vzor, ale intenzívnu farbu.

Príkladom toho sú čižmy chelsea vo výraznej fialovej, fľaškovo zelenej farbe alebo dokonca farbách, ktoré zvyčajne nesúvisia s jeseňou, napríklad oranžová alebo žlté odtiene. Takéto čižmy chelsea by mali hrať hlavnú úlohu v decentných štylizáciách, v ktorých majú iné odevy pokojné odtiene. Kombinácia týchto farieb urobí z štylizácie pravdivú senzáciu.

Dievčenská štylizácia boho

Dámske čižmy chelsea sa dajú úspešne použiť aj v boho štylizácii. Na tento účel je najlepšie zvoliť čižmy chelsea v hnedých odtieňoch s odkazom na tradičné kožené topánky. Musíte pamätať na to, že boho štýl nie je len koža, je tiež ľahký a

vzdušný. Preto by mali byť čižmy kombinované so vzdušnými ľahkými šatami. Ideálny bude kvetinový vzor alebo jemné odtiene bielej. Teplo poskytne kožená bunda alebo rifľová katana. V tomto štýle sú tiež veľmi dôležité doplnky, ako napríklad šperky vyrobené z remienkov, korálikov a možno aj z pierok. Pás môžete označiť pásom a na hlavu položiť klobúk. Majte na pamäti, že ide o štylizáciu pre teplejšie jesenné dni. V chladnejších dňoch môžete zmeniť svoj štýl tým, že použijete teplé vlnené šaty, hrubšie pančuchy, šál a dlhý kabát. Čižmy chelsea a doplnky môžete nechať na svojom mieste.

Ako vidíte, čižmy chelsea ponúkajú veľa možností. Každá žena si bez problému nájde svoj obľúbený model, ktorý jej umožní vytvárať úžasné štylizácie.

Komentáre vypnuté na Dámske čižmy chelsea v jesenných štylizáciách

Filed under Móda