Pořádnou garáž potřebuje každý muž

Pokud potřebujete kvalitní a cenově dostupnou garáž pro vaše auto, traktor, sekačku nebo máte problém s uskladněním zahradních potřeb právě pro vás jsou řešením dřevěné garáže. Pokud nemáte pozemek kde by mohla stát vaše dřevěná chata, tak garáž můžete využít i jako místo kde se budete věnovat svému hobby. Dřevěná garáž je vhodným útočištěm pro každého muže, který rád něco montuje a sem tam potřebuje něco opravit. Garáž už dávno není jen místem pro auto. Většinou se v ní nachází i nářadí či jiné zahradnické potřeby.

Proč právě dřevěná garáž?

Dřevěná garáž je skvělé řešení ochrany vašeho auta. Je vhodné pokud jsou vyhotoveny z masivu, aby odolaly i těm nejtěžším podmínkám. Kromě praktického využití, může být i hezkým doplňkem vaší zahrady. Dřevěné garáže lze zhotovit v různých velikostech. Pro jedno nebo i více aut, nebo i s odkládacím prostorem na věci, které nechcete aby vám zabíraly místo v domě. Další výhodou je vzhled dřevěné garáže. Dřevo je nadčasový materiál a hodí se do každé zahrady, ale musíte si uvědomit, že péče o dřevo nikdy nekončí i když kvalitní nátěry a impregnace mohou zaručit jeho dlouhou životnost třeba je obnovovat. Konstrukční technologie ze dřeva se už několik desetiletí zdokonalují a dosahují nejvyšší úroveň rozvoje. Výjimečnými vlastnostmi dřeva jsou ekologická kompatibilita (dřevo je obnovitelným zdrojem), spolehlivost, hospodárnost (z ekonomického hlediska váš rozpočet stavba dřevěné garáže nezruinuje) a široké možnosti pro realizaci. Stavba dřevěné garáže je rychlá a bez zbytečného odpadu a nepořádku ve vaší zahradě a kolem vašeho domu.

Na co nezapomenout při stavbě dřevěné garáže?

Dřevěná garáž musí splňovat bezpečnostní podmínky a funkčnost. Nezapomeňte stavbu garáže oznámit na stavebním úřadě, v opačném případě může být stavba považována za černou (při větší garáži s pevným základem musíte mít podobně jako při stavbě domu i stavební povolení). Dbejte na dodržení protipožárních předpisů (nenechávejte v garáži hořlavé látky nebo pohonné hmoty, v případě že jich tam máte musí být ve speciálních plechových uzavřených nádobách). Na pevnost a nepropustnost podlahy v dřevěné garáži byste neměli zapomínat (nejvhodnějším materiálem je beton natřený s speciálním nátěrem).

Komentáre vypnuté na Pořádnou garáž potřebuje každý muž

Filed under Nezaradené